1.      Dzisiaj pierwsza Niedziela miesiąca i Roku – adoracyjna. O 15:30 Nabożeństwo Różańcowe i zmiana tajemnic różańcowych. Dzisiejsza składka na Seminarium Duchowne.

Młodzież z naszej parafii zaprasza dzisiaj na Jasełka do GOKu. Przedstawienia odbędą się o godz. 14:00 i 17:00. Serdecznie zapraszamy.

Spotkanie ŁAM dzisiaj o godz. 15:00.

2.      Jutro i we wtorek Msze święte tylko rano o godz. 6:45.

3.      Ciąg dalszy wizyty kolędowej w poniedziałek i wtorek. Odwiedzać będziemy parafian od godz. 15:00 do 20:00. Prosimy gospodarzy domów, w których kontynuować będziemy wizytę o przyjazd po księży i ministrantów. Posługę zakończyliśmy w rejonach: ks. Proboszcz – przy starym kościółku, ks. Piotr Starszy przy Ośrodku Zdrowia, ks. Piotr Młodszy – przy drodze „Puchałówka”.  Rodziny których nie zastaliśmy w domach i te które nie będą mogły się z nami spotkać z powodu pracy prosimy o zgłoszenie i ustalenie dogodnego terminu.

4.      W środę uroczystość Objawienia Pańskiego (Trzech Króli). Msze święte jak
w niedziele 7:00, 9:00, 11:00 i 16:00. Na sumie poświęcenie kadzidła i kredy. Jest to dzień misyjny – składka w tym dniu przeznaczona na misje. W tym dniu podczas Mszy świętej o godz. 11:00 gościć będziemy w naszym Kościele Orkiestrę Dętą Straży Pożarnej z Gaci, po sumie koncert kolęd w wykonaniu orkiestry – Zapraszamy. W podziękowaniu można będzie złożyć ofiarę.

5.      Za tydzień Niedziela Chrztu Pańskiego – to druga Niedziela miesiąca – składka na prace planowane przy Kościele.

6.      Intencje Mszy świętych wywieszone są w gablocie.

7.      Zapraszamy dzieci na wspólne kolędowanie w piątek 8.01 na godz. 16:00
w naszym Kościele. Spotkanie poprowadzi grupa Małych Rycerzy Niepokalanej.