1.      Dzisiaj wspominamy św. Mikołaja – patrona dobroci. I Niedziela miesiąca – adoracyjna. Gościmy w naszej wspólnocie kleryka Łukasza Mazura, który w imieniu wspólnoty seminarium duchownego w Przemyślu dziękuje za modlitwy i ofiary.

2.      Wspieramy dzisiaj ofiarą do skarbony Kościoły na Wschodzie. Dzisiaj podczas Mszy świętej o godz. 11:00 poświęcenie medalików i wręczenie dzieciom przygotowującym się do I Komunii Świętej. O godz. 14:00 spotkanie ŁAM,
o 15:30 nabożeństwo różańcowe ze zmianą tajemnic i Msza święta.

3.      Codziennie Msze święte o godz. 6:45, a roraty o godz. 17:30.

4.      We wtorek 8 grudnia Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. W tym dniu Msze święte o godz. 7:00, 9:00, 11:00 i 17:30. To dzień otwarcia Roku Miłosierdzia – „Miłosierni jak Ojciec”.

5.      W środę (09.12.), Nowenna do bł. Achillesa i zebranie Akcji Katolickiej na plebanii.

6.      W przyszłą niedzielę (13.12.)– rocznica Stanu Wojennego. O godz. 15:30 Różaniec fatimski. W przyszłą Niedzielę po Mszach świętych będzie możliwość wsparcia naszej młodzieży dobrowolną ofiarą, przez zakup wypieków świątecznych. Również w tym dniu Panowie ze Straży Pożarnej w Kosinie będą roznosić nowe, piękne kalendarze na rok 2016.

7.      Do nabycia są świece wigilijne i opłatki na stół wigilijny.

8.      Spowiedź świąteczna w Kosinie jest planowana na 18 grudnia.

9.      Spotkania dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania: dla klas I gimnazjum w środę o godz. 17:30; dla klas II gimnazjum w czwartek o godz. 17:30.

10. Młodzież naszej parafii zapraszamy na duchowe przygotowanie się do świąt Bożego Narodzenia –  czuwanie przed Najświętszym Sakramentem. Spotykamy się w sobotę po Mszy świętej roratniej. W przyszłą sobotę spotkanie rozpocznie się pantomimą przygotowaną przez młodzież. Zapraszamy.

11. Organizowany jest wyjazd na film „Franciszek” opowiadający historię życia papieża Franciszka – zapisy i więcej informacji w zakrystii – zapraszamy.